Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 418
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVI сесія VII скликання

№1233 від 27.03.2020

Про затвердження структури та штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», постановою кабінету міністрів України «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році», наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня, та Змін до Порядку регіоналізації перинатальної допомоги», вимогами до надання медичних послуг за Програмою медичних гарантій у 2020 році, розробленими Національною службою здоров’я України, враховуючи зміни в організації виробництва і праці, які відбулися в КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити з 01.04.2020 року структуру та штатну чисельність КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР» в кількості 446,5 штатних одиниць (Додаток 1,2).
  2. Затвердити з 01.04.2020 року ліжковий фонд КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР»  в кількості 210 ліжок.
  3. Головному лікарю КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР» Сіренко Н.Г. забезпечити приведення штатного розпису та іншої нормативно-правової документації підприємства у відповідності до пункту 1,2 цього рішення.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль – на постійну депутатську комісію міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО