Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 348
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№42/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк

З метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при виховних колоніях», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.07.2009 року № 740-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації  осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк, згідно додатку.

2. Рішення № 18/0/6-18 від 17.01.2018 р. «Про затвердження складу спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на  центр соціальних служб для молоді (Роздайбіда І.А.), контроль – на першого заступника міського голови  (Ковальов Д.А.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                        С.Г.ГОРОШКО