Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 141
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№ від 27.04.2016

Про затвердження складу штабу по координації робіт та заходів з підготовки об’єктів ЖКГ та соціальн ої сфери міста до опалювального періоду 2016-2017рр.

З метою своєчасної та якісної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр., забезпечення своєчасного початку та сталого проходження наступного опалювального сезону, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.     Затвердити склад штабу по координації робіт з підготовки міського господарства до зими 2016-2017 рр. (додається).

2.     Заступникам голови штабу, в межах повноважень, визначити відповідальних працівників, які починаючи з 01 травня 2016 року щосереди до 15 години надаватимуть до управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради зведену інформацію про виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.. Інформацію надавати на електронну адресу: ujkh@i.ua з наступним письмовим підтвердженням та завірену належним чином.

3.     Затвердити заходи з підготовки обєктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр.

4.     Координацію роботи покласти на першого заступника міського голови з народно-господарського комплексу міста Ю.В.Карачевцев, контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

В.о. міського голови                                           С.Г.Горошко

Додатки: