Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 345
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№39/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу робочої групи з питань направлення дітей міста на оздоровлення та відпочинок

Згідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 734 «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення  та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету» (зі змінами), розпорядження    голови    облдержадміністрації   від   24   лютого  2016 року  № Р-74/0/3-16 «Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету», з метою забезпечення координації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком  міської  ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити склад робочої групи з питань направлення дітей міста на оздоровлення та відпочинок, згідно додатку.

2. Рішення № 214/0/6-18 від 20.04.2018 р. «Про затвердження складу робочої групи з питань направлення дітей міста на оздоровлення та відпочинок», вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника   міського  голови з питань діяльності виконавчих органів  (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО