Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 360
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№54/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу робочої групи з проведення детальної інвентаризації та упорядкування документів щодо наповненості особових справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

З метою проведення детальної інвентаризації та упорядкування документів, які зберігаються в управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковська щодо наповненості особових справ громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідними документами, згідно Закону України  від 28.02.1991р. № 797-ХІІ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2018р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами,    виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад робочої групи з проведення детальної інвентаризації та упорядкування документів щодо наповненості особових справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 1).

2. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська (Горбач Г.М.) організувати направлення запитів до Галузевого державного архіву Міністерства оборони України та Центральних архівів Міністерства оборони інших держав і установ.

3. Рішення № 472/0/6-18 від 17.08.2018 р. «Про затвердження складу робочої групи з проведення детальної інвентаризації та упорядкування документів щодо наповненості  особових справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.),  контроль - на заступника  міського  голови  з  питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО