Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 350
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№44/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу міської комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам»  від 01 жовтня 2014 року № 535, з метою забезпечення надання належного рівня соціального захисту і підтримки постраждалих осіб та осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції,  у зв’язку з кадровими змінами,    виконком  міської  ради

ВИРІШИВ :

1. Створити міську комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам, згідно  додатку.

2. Рішення № 212/0/6-18 від 20.04.2018 р. «Про затвердження складу міської комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам», вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО