Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 223
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№435 від 26.11.2014

Про затвердження складу міської комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 535, з метою забезпечення надання належного рівня соціального захисту і підтримки постраждалих осіб та осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити міську комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам (додаток 1).
  2. Затвердити Порядок використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (додаток 2).
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк