Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 019
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№506/0/6-18 від 17.08.2018

Про затвердження складу конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська

З метою впорядкування організації та проведення конкурсів на право оренди об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, на виконання рішення Новомосковської міської ради від 12.03.2018 року №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити склад конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної  власності територіальної  громади м. Новомосковська в новій редакції (додається).
  1. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.05.2018 р. №321/0/6-18 «Про створення конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська» вважати таким, що втратило чинність.
  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль - на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва.

 

В.о. міського голови,                                                           С.Г. Горошко

секретар міської ради