Облікова картка
Номер облікової картки: 
804
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№12 від 22.01.2014

Про затвердження складу комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури
На виконання Указу Президента України від 1 червня 2005 року № 900/2005 „Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 784 від 29.07.2009р. «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009 – 2015 роки «Безбар’єрна Україна», рішення виконкому міської ради від 23.03.2011 року № 162 «Про затвердження положення про комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста» та міської Програми «Створення безбар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у місті Новомосковську на 2011-2015 роки», затвердженої рішенням міської ради № 40 від 21.12.2010р., керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   у зв’язку з кадровими змінами,   виконком  міської  ради
В И Р І Ш И В :
  1. Затвердити склад комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури»  згідно додатку.
  2. Рішення № 12 від 23.01.2013 р. «Про затвердження складу комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури», визнати таким що втратило чинність.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ містобудування та архітектури (Майстренко І.В.), контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.

Міський головаС.А.Мороз

Підготувала:
Начальник управління праці та соціального захисту населенням.Новомоскоська Г.М.Горбач
Узгоджено:
Керуючий справамиІ.М.Марченко
Перший заступник міського головиО.П.Козлов
В.о.начальника юридичного управлінняО.В.Мартинюк