Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 836
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№634/0/6-19 від 16.10.2019

Про затвердження складу комісії з розгляду заяв про надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про комісію

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   на   виконання  ст. ст. 9, 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 № 1706-VII, з метою впорядкування надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії з розгляду заяв про надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про комісію з розгляду заяв про надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (Додаток 2).

3. Рішення № 60/0/6-19 від 18.01.2019 «Про затвердження складу комісії з розгляду заяв про надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про комісію»,  вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з житлових питань управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Кравченко О.В.),   контроль  –  на   першого заступника міського голови   (Здреник Т.М.)

 

Міський голова                                                           В.І.ЛІТВІЩЕНКО