Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 356
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№50/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу комісії та порядку щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав

З метою ефективного використання коштів, виділених управлінню праці та соціального захисту населення міста Новомосковська, як розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»; від 28.03.2018 № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»; від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради 

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та затвердити її склад (Додаток 1).

2. Затвердити Порядок щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та  особам,  які брали участь у бойових діях на території інших держав (додаток 2).

3. Рішення № 388/0/6-18 від 20.07.2018 р. «Про затвердження складу комісії та порядку щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та  особам,  які брали участь у бойових діях на території інших держав »,  вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г.ГОРОШКО