Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 359
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№53/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів осіб з інвалідністю внаслідок війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993р. (зі змінами та доповненнями), «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», постанови Кабінету Міністрів України  від 19.07.2006 № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями», керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів осіб з інвалідністю внаслідок війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету (Додаток).

2. Рішення № 209/0/6-18 від 20.04.2018 р. «Про затвердження складу комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету», вважати таким, що втратило чинність.      

3. Організацію виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО