Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 330
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Соціальний захист
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№29 від 28.01.2015

Про затвердження складу комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету
На підставі Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.10.1993р. (зі змінами та доповненнями), „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України  від 19.07.2006 № 999 „Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”, керуючись ст..34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з кадровими змінами,    виконком міської Ради 
В И Р І Ш И В:
  1. Затвердити склад комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету (додаток).
  2. Рішення № 16 від 22.01.2014 р. «Про склад комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету», визнати таким, що втратило чинність.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С. 
Міський головаС.А.Мороз
Підготувала:
Начальник управління праці та соціального захисту населенняГ.М.Горбач
Узгоджено:
Керуючий справамиІ.М.Марченко
Заступник міського головиІ.С.Калюжна
Начальник юридичного управлінняО.В.Мартинюк