Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 344
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№38/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження складу комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право

Керуючись ст.34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», відповідно до Правил користування приміщенням житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 р. № 572 «Про механізм впровадження Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, згідно додатку.

2. Рішення міськвиконкому № 215/0/6-18 від 20.04.2018 р. «Про затвердження складу комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб,  які мають на це право» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію  роботи  щодо  виконання  даного  рішення  покласти  на управління   праці   та   соціального  захисту   населення   м. Новомосковська (Горбач Г.М.),  контроль  –  на  першого  заступника  міського голови (Ковальов Д.А.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                 С.Г.ГОРОШКО