Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 744
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Соціальний захист
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№473 від 23.09.2015

Про затвердження складу комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», відповідно до Правил користування приміщенням житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 р. № 572 «Про механізм впровадження Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та ст..34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити склад комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, згідно додатку.
  2. Рішення міськвиконкому № 5 від 22.01.2014 р. «Про затвердження складу комісії по визначенню виду та обсягу робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська (Горбач Г.М.), контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

1 Заступник міського голови О.П.Козлов

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк