Облікова картка
Номер облікової картки: 
575
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№870 від 29.08.2013

Про затвердження штатної чисельності та умов оплати праці комунального закладу «Рятувально-водолазна служба» у м. Новомосковську

Керуючись  Законом  України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», Законом України «Про оплату праці», постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та у відповідності до «Єдиних  правил  безпеки праці при водолазних роботах», затверджених Міністерством морського флоту  СРСР  від 15 березня 1979 року (Додаток №1), з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони життя людей на водоймищах, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  штатну  чисельність працівників комунального  закладу «Рятувально-водолазна служба»  у м. Новомосковську  у кількості  17  штатних одиниць з 01.04.2013 року. (Додаток № 1).
  2. Начальнику комунального закладу «Рятувально-водолазна служба» у м.Новомосковську (В.А.Волкову) забезпечити складання штатного розпису з урахуванням п.1 даного рішення.
  3. Затвердити умови оплати праці працівників комунального закладу «Рятувально-водолазна служба» ( Додаток №2).
  4. Комунальному закладу «Рятувально-водолазна служба» у межах затвердженого фонду заробітної плати установити працівникам посадові оклади, доплати та надбавки, виходячи з розмірів, передбачених цими умовами.
  5. Контроль за виконання цього рішення  покласти  на першого заступника  міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Козлова О.П.

 

Міський голова С.А.Мороз