Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 719
Джерело інформації: 
Управління культури та туризму
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№453 від 09.09.2015

«Про затвердження розміру батьківської плати за навчання в госпрозрахункових групах Новомосковської школи естетичного виховання ім. Бровченка з 01.09.2015 року»

Керуючись ст..32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.26 п.3 Закону України «Про позашкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.97 р. №260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», Постанови КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» від 27.08.2010р. № 796, Статуту Новомосковської школи естетичного виховання ім. М. Бровченка, з метою забезпечення належного рівня оплати праці педагогічних працівників Школи естетичного виховання дітей, виконком Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити розмір батьківської плати за навчання в госпрозрахункових групах Новомосковської школи естетичного виховання ім. Бровченка з 01.09.2013 року:
    • за навчання для дорослих (Додаток №1): 282,00 грн. /місяць
    • за навчання на хореографічному відділенні (Додаток№2): 164,00 грн./місяць
    • за навчання підготовчої групи для учнів дошкільного віку (Додаток№3): 279,00 грн. /місяць
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П., контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: Начальник управління культури та туризму В.П. Шаликін

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови І.С. Калюжна

Заступник міського голови - начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Начальник юр. управління О.В. Мартинюк