Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 164
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№222 від 27.04.2016

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Новомосковської міської ради

З метою подальшого правового врегулювання діяльності  виконавчого комітету Новомосковської міської ради, його виконавчих органів, конкретизації функцій і повноважень посадових осіб виконавчого комітету Новомосковської міської ради та підвищення відповідальності за їх виконання, у зв’язку зі змінами законодавства України, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:  

1. Затвердити Регламент виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додається).

2.  Заступникам міського голови за напрямами роботи, керуючому справами виконкому, керівникам та службовцям відділів, управлінь, інших служб виконавчого комітету забезпечувати безумовне дотримання вимог Регламенту.

3.  Керуючому справами (Чуднівець А.С.) довести Регламент до відома заступників міського голови, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету.

4.  Начальнику відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити Регламент виконавчого комітету Новомосковської міської ради на офіційному веб-сайті міської ради в п’ятиденний термін після його затвердження.

5.  Регламент виконавчого комітету Новомосковської міської ради, затверджений рішенням виконавчого комітету від 22.02.2012 року № 142, (зі змінами, внесеними рішеннями виконкому від 22.08.2012 р. № 437; від 24.07.2013 р. № 366; рішення від 25.02.2015 р. № 128) вважити таким, що втратив чинність.

6.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко

Додатки: