Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 732
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№549/0/6-19 від 20.09.2019

Про затвердження протоколів засідання комісії з питання формування пропозиції стосовно потреби спрямування субвенції за напрямами проектних, будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Розглянувши протоколи засідання комісії з питання формування субвенції за напрямами проектних, будівельно-ремонтних  робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа   № 3 від 16.08.2019р.,   № 4 від 11.09.2019р. та № 5 від 13.09.2019,   відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р., керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протоколи засідання комісії  з питання формування субвенції за напрямами проектних, будівельно-ремонтних  робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа   № 3 від 16.08.2019 р.,  № 4 від 11.09.2019 р. та № 5 від 13.09.2019 р., відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (Додаток 1 - 3).

2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління  праці  та  соціального  захисту  населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО