Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 211
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№374 від 19.07.2017

Про затвердження пропозицій та календарного плану щодо реалізації міської Програми підтримки заходів призову по мобілізації, на військову службу за контрактом, на строкову військову службу та забезпечення територіальної оборони м. Новомосковськ на 2017-2021 роки (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради)

На виконання Програми підтримки заходів призову по мобілізації, на військову службу за контрактом, на строкову військову службу та забезпечення територіальної оборони м. Новомосковськ на 2017-2021 роки, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно рішення міської ради від 07 липня  2017 року № 370 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 219 «Про бюджет м. Новомосковська на 2017 рік», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1 Затвердити пропозиції та календарний план щодо реалізації Програми підтримки заходів призову по мобілізації, на військову службу за контрактом, на строкову військову службу та забезпечення територіальної оборони м. Новомосковськ на 2017-2021 роки (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради ) (додаток 1,2).

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на військового комісара Новомосковського ОМВК (Котелевець О.В.) контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                           С.Г. Горошко