Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 419
Джерело інформації: 
Міський спортивний комітет
Галузь: 
спорт
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№95 від 25.02.2015

Про затвердження пропозицій та календарного плану на 2015 рік

На виконання міської цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м.Новомосковську на 2009-2016р.р, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшого розвитку фізкультурно-спортивної галузі міста, підготовки та участі спортсменів в обласних та всеукраїнських змаганнях, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації міської цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новомосковську на 2009-20016 р.р.
  2. Затвердити календарний план на 2015 рік комітету з фізичної культури та спорту, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», новомосковської дитячо-юнацької спортивної школи обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (додаток № 1, 2).
  3. Фінансовому управлінню, відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому забезпечити фінансування спортивно-масових заходів в межах асигнувань, виділених на розвиток фізичної культури і спорту на 2015 рік.
  4. Рішення від 24.12.2014 р. № 529 «Про затвердження пропозицій та календарного плану на 2015 рік» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника комітету з фізичної культури та спорту – Шевцову Т.Г., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: нач.міськспорткомітету Т.Г. Шевцова

Узгоджено: керуючий справами виконкому І.М.Марченко

заступник міського голови І.С.Калюжна

заступник міського голови – нач. фінансового управління Т.Д.Дакова

начальник юридичного управління О.В.Мартинюк