Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 302
Джерело інформації: 
Місцеве самоврядування
Галузь: 
спорт
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№529 від 24.12.2014

Про затвердження пропозицій та календарного плану на 2015 рік
На виконання міської цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м.Новомосковську на 2009-2016р.р, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою подальшого розвитку фізкультурно-спортивної галузі міста, підготовки та участі спортсменів в обласних та всеукраїнських  змаганнях,  виконком міської ради     ВИРІШИВ:
  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації міської цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новомосковську на 2009-20016 р.р.
  2. Затвердити календарний план на 2015 рік комітету з фізичної культури та спорту, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,   новомосковської дитячо-юнацької спортивної школи обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (додаток № 1, 2).
  3. Фінансовому управлінню, відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому забезпечити фінансування спортивно-масових заходів в межах асигнувань, виділених на розвиток фізичної культури і спорту на 2015 рік.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника  комітету з фізичної культури та спорту – Шевцову Т.Г., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.
Міський голова С.А.Мороз   Підготувала: нач.міськспорткомітету Т.Г. Шевцова    Узгоджено: керуючий справами виконкому І.М.Марченко   заступник міського головиІ.С.Калюжна   заступник міського голови – нач. фінансового управління Т.Д.Дакова   начальник юридичного управління О.В.Мартинюк