Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 655
Джерело інформації: 
КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР»
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№389 від 22.07.2015

Про затвердження пропозицій щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 р.

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно рішення міської ради від 23 січня 2015 року № 1217 «Про бюджет м.Новомосковська на 2015 рік», на виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік, з метою реалізації заходів підвищення рівня надання медичної допомоги населенню, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік (додаток 1,2).
  2. Головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменному Ю.В.:
    1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми, за призначенням;
    2. Інформувати щоквартально фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.
  3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В. контроль – на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Головний лікар КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Ю.В.Письменний

Узгоджено: Заступник міського голови – нчальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Керуючий справами І.М.Марченко

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк