Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 775
Джерело інформації: 
комітет з фізичної культури та спорту
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№525 від 25.09.2015

Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 р. (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради)

На виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік", затвердженої рішенням Новомосковської міської ради від 23.01.2015р. № 1210, керуючись ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою створення умов щодо дозвілля дітей, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції та календарний план щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради), додатки 1,2 додаються.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери (Калюжна І.С.).

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Начальник комітету з фізичної культури та спорту Т.Г.Шевцова

Узгоджено: керуючий справами виконкому І.М.Марченко

заступник міського голови І.С.Калюжна

заступник міського голови-начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

начальник юридичного управління О.В. Мартинюк