Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 445
Джерело інформації: 
Відділ земельних відносин
Галузь: 
місцевев самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№137 від 16.03.2015

Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 р. (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради)

На виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік", затвердженої рішенням Новомосковської міської ради від 23.01.2015р. № 1210 керуючись ст.27, 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції та календарний план щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради), додаток 1, додаток 2 додається.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль – на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва (О.М. Воскобойник).

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Начальник відділу земельних відносин В.М. Чорний

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови О.М. Воскобойник

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк