Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 774
Джерело інформації: 
КЗ „Новомосковська МСП» ДОР»
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№524 від 25.09.2015

Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 р. (по КЗ «Новомосковська МСП» ДОР»)

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 23.01.2015р. № 1210 «Про затвердження програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015р.», з метою реалізації заходів по забезпеченню належного утримання та ефективної експлуатації приміщень, підвищення якості медичних послуг, реалізації Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015рік, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації програми та календарного плану на виконанн Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015рік (по КЗ «Новомосковська МСП» ДОР»),(додаток 1,2).
  2. Координацію роботи по виконанню цього покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль – на головного лікаря КЗ «Новомосковська МСП» ДОР» Гутарову Н.В.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: головний лікар КЗ „Новомосковська МСП» ДОР» Н.В. Гутарова

Узгоджено: Заступник міського голови - начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжна

Керуючий справами І.М.Марченко

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк