Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 559
Джерело інформації: 
КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№264 від 27.05.2015

Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року»

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 27.02.2015 р. № 1239 «Про затвердження міської програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», з метою реалізації заходів по поліпшенню стану здоров’я населення, продовженню активного довголіття та тривалості життя, задоволенню потреби а ефективній, якісній і доступній медико-санітарній допомозі, забезпеченню безкоштовними медикаментами та лікувальними методиками певні категорії хворих у загрозливих для життя та здоров’я станами, реалізації Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року» та, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», (додаток 1,2).
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль – на головного лікаря КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гінкоту Л.В.

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота

Узгоджено: Керуючий справами І. М. Марченко

Заступник міського голови – начальник фінансового управління виконкому Т. Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк