Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 122
Джерело інформації: 
Керуючий справами
Галузь: 
Бюджет міста
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№385 від 24.09.2014

Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 р. (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради)

З метою підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року, згідно ст.51 Закону України ”Про вибори народних депутатів України”, Постанови ЦВК від 26 січня 2012року №18 ”Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України”, реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 рік, відповідно рішення Новомосковської міської ради від 05.09.2014р №1095 "Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2014р. №995 "Про бюджет міста Новомосковськ на 2014 рік" та керуючись ст. 27 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити пропозиції щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 рік (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради ) (додаток 1,2).
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на керуючого справами І.М.Марченко.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував:

Керуючий справами І. М. Марченко

Узгоджено:

В.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк