Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 194
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1135 від 30.01.2020

Про затвердження «Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковськ Дніпропетровської області на період до 2020 року» в новій редакції

Керуючись ч.1 п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити «Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковськ Дніпропетровської області на період до 2020 року» в новій редакції (додається).

2. Рішення міської ради від 21.12.2016 року №221 «Про затвердження Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковськ Дніпропетровської області на період до 2020 року» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну депутатську комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

 

Міський Голова                                                          В. І. ЛІТВІЩЕНКО