Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 471
Джерело інформації: 
Відділ бухгалтерського обліку
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№175 від 25.02.2015

Про затвердження порядку використання коштів з міського бюджету

Відповідно до ст. 71 Бюджетного кодексу України, на виконання рішення Новомосковської міської ради від 27.02.2015 року № 1246 «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 січня 2015 року №1217 «Про бюджет міста Новомосковська на 2015 рік», керуючись п.3 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок використання коштів з міського бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам), що належать до власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 1).
  2. Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Терханова Л.Г.) забезпечити фінансування комунальних підприємств (установ) шляхом внесків до статутного капіталу комунальних підприємств згідно затвердженого порядку.
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Устименко С.Д.), відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Терханова Л.Г.), контроль – на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Козлова О.П.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головний бухгалтер Л.Г.Терханова

Узгоджено: керуючий справами І.М.Марченко

перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста О.П.Козлов

в.о.начальника фінансового управління І.М.Горішний

в.о. начальника юридичного управління Д.О.Устименко