Облікова картка
Номер облікової картки: 
839
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№74 від 25.02.2014

Про затвердження порядку встановлення побутових індивідуальних та супутникових антен телебачення і радіопередавальних засобів інформації та зв’язку у житловому фонді комунальної форми власності міста

З метою збереження житлового фонду комунальної форми власності міста, забезпечення благоустрою, впорядкування питання щодо встановлення побутових індивідуальних та супутникових антен телебачення і радіопередавальних засобів інформації та зв’язку, ураховуючи ч.6,7 ст.31 Закону України «Про телекомунікації», п.4.5.16 наказу Державного комітету України по нагляду за охороною праці № 254 від 01.10.1997р., «Про затвердження Правил безпеки  систем газопостачання України»,  керуючись підпунктом 1 п.«а» ч.1 ст.30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити порядок встановлення побутових індивідуальних та супутникових антен телебачення і радіопередавальних засобів інформації та зв’язку у житловому фонді комунальної форми власності міста згідно з додатком.
  2. Фізичним та юридичним особам, які встановили побутові індивідуальні та супутникові антени телебачення і радіопередавальні засоби інформації та зв’язку, до 01.04.2014р. привести їх розміщення у відповідність до вимог порядку, затвердженого цим рішенням.
  3. Підприємствам, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлових будинків комунальної форми власності міста забезпечити контроль щодо встановлення побутових індивідуальних та супутникових антен телебачення і радіопередавальних засобів інформації та зв’язку відповідно до цього рішення та вимог порядку, затвердженого цим рішенням.
  4. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету міської ради  (Хорішко І.В.) організувати оприлюднення цього рішення у міських засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: начальник управління ЖКГ та КБ С. Д. Устименко

Узгоджено: перший заступник міського голови О. П. Козлов

керуючий справами І. М. Марченко

в. о. начальника юридичного управління О. В. Мартинюк