Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 405
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№101/0/6-19 від 15.02.2019

Про затвердження Порядку спільного використання кейсу «Мобільний Офіс»

З метою забезпечення створення зручних умов та доступності для отримання соціальних та адміністративних послуг громадянами міста,  на  виконання  Закону  України  «Про адміністративні послуги»  від  06.09.2012 р.  № 5203-VI,  керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради 

ВИРІШИВ :

1. Затвердити Порядок спільного використання кейсу «Мобільний Офіс» Управлінням праці та соціального захисту населення м.Новомосковська та Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради, додаток додається.

2. Фінансовому управлінню (Дакова Т.Д.) передбачити кошти на матеріально-технічне забезпечення надання послуг для спільного використання кейсу «Мобільний Офіс».

3. Координацію роботи покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г. М.) та Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Ковальову Н.М.), контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Морозов К.М.).  

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО