Облікова картка
Номер облікової картки: 
526

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№201-р від 01.07.2013

Про затвердження Порядку організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Керуючись ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Закону України "Про звернення громадян" та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення:

  1. Затвердити Порядок організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додається).
  2. Загальному відділу (Грудська О.К.) забезпечити належний рівень організаційних умов для проведення особистих прийомів громадян у приміщенні виконавчого комітету за адресою: вул. Радянська, 14, м. Новомосковськ та координацію роботи щодо створення необхідних організаційних умов для проведення особистих виїзних прийомів громадян за місцем їх роботи та проживання.
  3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) розмістити на веб-сайті Новомосковської міської ради Порядок організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на загальний відділ (Грудська О.К.), контроль – на керуючого справами виконкому (Марченко І.М.).

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: начальник загального відділу О. К. Грудська

Узгоджено: керуючий справами І. М. Марченко

в.о. начальника юридичного управління О. В. Мартинюк