Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 719
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№368/0/6-19 від 21.06.2019

Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, відповідно до Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську

З метою впровадження системи надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення для переведення квартир на індивідуальне (електричне) опалення, на виконання рішення Новомосковської міської ради від 10.06.2019 року №917 «Про затвердження Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську в новій редакції», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити Порядок надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, відповідно до Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську (Додаток 1).

2. Затвердити перелік документів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, відповідно до Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську (Додаток 2).

3. Затвердити склад комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, відповідно до Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську (Додаток 3).

4.  Координацію роботи та контроль по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. ГОРОШКО