Облікова картка
Номер облікової картки: 
246
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№208 від 18.05.2013

Про затвердження положення та складу спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк

З метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при виховних колоніях», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.07.2009 року № 740-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року», керуючись ст.. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити положення та складу спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк:
  2. Рішення № 9 від 23.01.2013 р. про затвердження положення та складу спостережної комісії, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених до позбавлення волі на певний строк визнати таким що втратило чинність.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на центр соціальних служб для молоді (Роздайбіда І.А.), контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.

Міський голова С. А. Мороз

Підготувала: начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: керуючий справами    І.М.Марченко

І заступник міського голови О.П.Козлов                               

Секретар міської ради Б.В.Мазур

В.о.начальника юридичного управління О.В.Мартинюк