Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 399
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№95/0/6-19 від 15.02.2019

Про затвердження положення та складу комісії з надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», від 21 листопада 2013 року № 896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)», наказу Мінсоцполітики України № 1005 від 13 липня 2018 року «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ям/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію з надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

2. Затвердити склад  комісії з надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (додаток 1).

3. Затвердити положення  про комісію з надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (додаток 2).

4. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 85 від 15 лютого 2017 року «Про затвердження положення та складу комісії з надання соціальних послуг та здійснення соціального обслуговування сімей/осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах» визнати таким, що втратило чинність.

5. Координацію дій щодо виконання цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення Горбач Г.М.,  контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонову О.С.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                             С.Г.ГОРОШКО