Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 497
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ

РІШЕННЯ

№207 від 22.04.2015

Про затвердження Положення про відшкодування витрат на проїзд в міському транспорті працівникам комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико- санітарної допомоги» при виконанні ними своїх функціональних обов’язків

Керуючись ст.28,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 18.12.2014 р. №1181 «Про затвердження міської програми «Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки м. Новомосковська на 2015-2019 роки», з метою підвищення престижу професій медичного працівника та покращення кадрового забезпечення комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Положення про відшкодування витрат на проїзд в міському транспорті працівникам комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» при виконанні ними своїх функціональних обов’язків (Додаток №1).
  2. Встановити виплату на відшкодування витрат на проїзд у розмірі діючих цін по місту.
  3. Фінансовому управлінню виконкому міської ради здійснювати фінансування видатків, зазначених у пункті 2 рішення в межах планових призначень, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на відповідний бюджетний рік по КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікаря КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гінкоту Л.В., координацію - на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота

Узгоджено: Керуючий справами І. М. Марченко

Заступник міського голови - начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк