Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 496
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№ від 22.04.2015

Про затвердження Положення про соціальну підтримку хворих на туберкульоз у м. Новомосковську у вигляді талонів на отримання безкоштовних продуктових наборів

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », відповідно до рішення міської ради від 27.02.2015р. № 1239 « Про затвердження міської програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», з метою підвищення прихильності до лікування хворих на туберкульоз та успішного його лікування, поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу в м. Новомосковську, зниження показників захворюваності на туберкульоз та смертності від цих хвороб, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Положення про соціальну підтримку хворих на туберкульоз у м. Новомосковську у вигляді талонів на отримання безкоштовних продуктових наборів (Додаток 1).
  2. Встановити вартість талону на отримання хворим на туберкульоз одного безкоштовного продуктового набору в розмірі 120 грн.00 коп.
  3. Затвердити перелік рекомендованих продуктів харчування, із якого формується склад безкоштовного продуктового набору (Додаток 2).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікаря КНП « Новомосковський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Гінкоту Л.В., координацію – на заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: головний лікар КНП «НМЦПМСД» Л.В. Гінкота

Узгоджено: керуючий справами І. М. Марченко

Заступник міського голови - Начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк