Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 367
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№61/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження Положення про Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей та складу Центру

Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України  від 18 березня 2015 року №150/2015 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції", розпорядження голови облдержадміністрації від 15.06.2015 р. № Р-265/0/3-15 «Про організацію Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», з метою надання допомоги учасникам антитерористичної операції, сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції, а також у зв'язку з необхідністю координації дій органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій,  які надають допомогу учасникам антитерористичної операції та їх сім'ям, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (Додаток 2).

3. Рішення № 67 від 24.02.2016 «Про організацію Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»,  вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника  міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.) 

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО