Облікова картка
Номер облікової картки: 
468
Джерело інформації: 
Служба в справах дітей
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№276 від 28.05.2013

Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року в м. Новомосковську

З метою забезпечення оптимального функціонування цільної системи захисту прав дітей та створення у 2013 році умов для реалізації державних гарантій і конституційних прав дітей”, керуючись Законом України “Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року”, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 31.05.2012 року № 329-р „Про затвердження плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

вирішив:

  1. Затвердити план заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року в м. Новомосковську (додаток № 1).
  2. Всім службам відповідальним за виконання плану заходів у 2013 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року в м. Новомосковську, надавати інформацію щодо виконання даного рішення до служби у справах дітей раз на квартал до 5 числа місяця наступного за звітним.
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей, Кравченко І.А.; контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготувала: начальник служби у справах дітей І.А. Кравченко

Узгоджено: керуючий справами І.М. Марченко

Секретар міської ради Б.В. Мазур

Заступник міського голови І.С. Калюжна

В.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк