Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 165
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№620/0/6-18 від 16.11.2018

Про затвердження Плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2019 рік

На виконання ст. 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою планування діяльності щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської  міської ради 

ВИРІШИВ:

1.    Затвердити План діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2019р. (додаток 1).

2.    Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.

3.    Координацію роботи за виконанням цього рішення  здійснює управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Морозов К.М.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г.ГОРОШКО