Облікова картка
Номер облікової картки: 
474
Джерело інформації: 
Відділ економіки
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№611 від 28.11.2012

Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2013 рік

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради 

вирішив:

  1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2013р. (Додаток №1).
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Воскобойник О.М.).

Міський Голова С.А. Мороз

Член виконкому Л.В.Резніченко

В.о. заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринковихреформ і підприємництва М.М.Хохлова

В.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк