Облікова картка
Номер облікової картки: 
718
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№604 від 05.12.2013

Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2014 рік

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради 

вирішив:

  1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2014р. (Додаток №1).
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації (Хорішко І.В.).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Воскобойник О.М.).

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: начальник управління економіки М. М. Хохлова

Узгоджено: заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва О. М. Воскобойник

Керуючий справами виконкому І. М. Марченко

в.о. начальника юридичного управління О. В. Мартинюк