Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 194
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№346 від 19.07.2017

Про затвердження Переліку лікарських засобів, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні, але не включені до Національного переліку основних лікарських засобів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333 (із змінами)

Керуючись  ст. 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно  до п.11  Постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2009 р. № 333 « Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України  від 16.03.2017р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», Постанови Кабінету Міністрів України  від 17.08.1998р. №1303 «Про впорядкування  безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»,  з метою забезпечення  окремих груп населення  та за певними категоріями  захворювання життєво необхідними лікарськими засобами безоплатно та на пільгових умовах, у разі амбулаторного  лікування за рецептами лікарів, що в установленому   законом порядку зареєстровані в Україні,  але не включені до  Національного переліку   основних лікарських засобів, за умови задоволення в повному обсязі потреби в лікарських засобах, зареєстрованих в Україні в установленому законом порядку та включених до Національного переліку основних лікарських засобів, виконавчий комітет Новомосковської  міської ради

ВИРІШИВ:

1. З 01.07.2017 року затвердити Перелік лікарських засобів, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні, але не включені до Національного переліку основних лікарських засобів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333 (із змінами), які безоплатно та на пільгових умовах відпускаються за рецептами лікарів КНП « Новомосковський міський цент первинної медико - санітарної допомоги», у разі амбулаторного лікування окремим групам населення та за певними категоріями захворювання, за умови задоволення в повному обсязі потреби в лікарських засобах, зареєстрованих в Україні в установленому законом порядку та включених до Національного переліку основних лікарських засобів (Додаток № 1).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікаря КНП «Новомосковський міський центр первинної медико - санітарної допомоги» Гінкоту Л.В.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г. Горошко