Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 353
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№47/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження Новомосковської міської координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми

З метою протидії торгівлі людьми, захисту прав та інтересів осіб, які постраждали  від  насильства  в  сім’ї,  на  виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від  07.12.2017 р.  № 2229-VIII, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22 серпня 2018 р. № 658,  керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради  

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  Новомосковську міську координаційну раду з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми ( Додаток 1 ).

2. Затвердити Положення про Новомосковську міську координаційну раду з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми ( Додаток 2 ).

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО