Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 489
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№728 від 21.12.2017

Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) з виробництва сільськогосподарської продукції і продовольства в місті Новомосковськ в особливий період

З метою уточнення мобілізаційних завдань (замовлень) на забезпечення системи життєдіяльності населення в м. Новомосковськ, виробництва сільськогосподарської продукції і продовольства, на виробництво продукції військового призначення для задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, сил і засобів Цивільного захисту в особливий період, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року № 948-0015 «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період», розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 02 листопада 2012 року № РМ04/155-12тМ «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період», виконавчий комітет Ноомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити мобілізаційні завдання (замовлення) з виробництва сільськогосподарської продукції і продовольства в особливий період ТОВ «Дніпровському хлібокомбінату № 11».

2. Старшому інспектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Снітку І.С.):

2.1. Довести мобілізаційні завдання (замовлення) до виконавця з дотриманням вимог Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи (Снітко І.С.), контроль – на секретаря міської ради Горошко С.Г.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                            С.Г. Горошко