Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 462
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№729 від 21.12.2017

Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на підготовку фахівців та охоплення дітей загальноосвітніми та дошкільними закладами в особливий період

З метою уточнення мобілізаційних завдань (замовлень) на охоплення дітей загальноосвітніми та дошкільними закладами для забезпечення функціонування національної економіки в м. Новомосковськ, в особливий період, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року № 948-0015 «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період», та відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2017 року № МР-9/0/4-17-ДСК «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на підготовку фахівців та охоплення дітей загальноосвітніми та дошкільними закладами в особливий період», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити мобілізаційні завдання (замовлення) на підготовку фахівців та охоплення дітей загальноосвітніми та дошкільними закладами в особливий період управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

2. Старшому інспектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Снітку І.С.):

2.1. Довести мобілізаційні завдання (замовлення) до виконавця  з дотриманням вимог Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи (Снітко І.С.), контроль – секретаря міської ради Горошко С.Г.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                                С.Г. Горошко