Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 409
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVI сесія VII скликання

№1224 від 27.03.2020

Про затвердження міської комплексної Програми «Розвиток соціальних послуг з реалізації права дитини на виховання в сім’ї у м. Новомосковську на 2021-2025 роки»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 526-р «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу»,  з метою формування в місті системи захисту дітей, здатної  забезпечити право дитини на виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, і мати доступ до якісних послуг відповідно до її індивідуальних потреб,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську комплексну Програму «Розвиток соціальних послуг з реалізації права дитини на виховання в сім’ї  у м. Новомосковську на 2021-2025 роки» (додаток).

2. Координацію роботи по  виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонову О.С., контроль – на комісію  з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.). 

 

Міський Голова                                                          В.І. ЛІТВІЩЕНКО