Облікова картка
Номер облікової картки: 
459
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Економіка
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№267 від 28.05.2013

Про затвердження місцевого плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програм економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"

Відповідно до Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки " Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", розглянувши і обговоривши поданий обласною адміністрацією регіональний план дій на 2013 рік , виконавчий комітет

вирішив:

  1. Затвердити місцевий план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава ".
  2. Заступникам міського голови по напрямкам роботи згідно з розподілом функціональних повноважень, начальникам управлінь та відділів виконавчого комітету Новомосковської міської ради забезпечити :
    щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати управлінню економіки міськвиконкому узагальнену інформацію виконання завдань та заходів місцевого плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови по напрямкам роботи.

 

Міський Голова С.А. Мороз

Підготував: начальник управління економіки М.М. Хохлова

Узгоджено: секретар міської ради Б.В. Мазур

Заступник міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва О.М. Воскобойник

В.о. керуючого справами О.К.Грудська

в.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк