Облікова картка
Номер облікової картки: 
581
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№876 від 29.08.2013

Про затвердження «Методичних рекомендацій щодо компенсації автомобільним перевізникам пільгових перевезень громадян на маршрутах загального користування за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України» в новій редакції

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення фінансового контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Методичні рекомендації щодо компенсації автомобільним перевізникам пільгових перевезень громадян на маршрутах загального користування за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України в новій редакції, далі – Методичні рекомендації (додається).
  2. Рішення  міської ради №  120 від 14.03.2011 р. «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо компенсації автомобільним перевізникам пільгових перевезень громадян на маршрутах загального користування за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України.» визнати таким, що втратило чинність.
  3. Управлінню транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.) організувати ознайомлення автопідприємств – перевізників з Методичними рекомендаціями.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська (Горбач Г.М.) компенсацію пільгових перевезень окремих, визначених законодавством, категорій громадян проводити з урахуванням Методичних рекомендацій в межах відповідних бюджетних призначень.
  5. Координацію за виконанням цього рішення покласти на управління транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.), контроль -  на секретаря міської ради Мазура Б.В.

 

Міський голова С. А. Мороз